قیمت روز ورق MDF ایزوفام

قیمت روز ورق MDF ایزوفام

قیمت روز ورق MDF ایزوفام

قیمت روز ورق MDF ایزوفام نیز مانند هر ام دی اف دیگری به ساخت و ویژگی های ام دی اف ساخته شده بستگی دارد و نمی‌توان قیمت واحدی برای آن درنظر گرفت. ام دی اف ایزوفام با مفز ام دی اف تایلندی واناچای تولید می شود. روکش های ایزوفام واردات کشور کره است. کارخانه تولید ام دی اف ایزوفام واقع در شمس آباد تهران است.

عوامل موثر در قیمت روز ورق MDF ایزوفام

اندازه هر برگ ورق ام دی اف ایزوفام که ۳۶۶ *۱۸۳ است.
ضخامت هر برگ از آن ۱۶ میلیمتر است.البته ضخامت ۸ میلیمتر و ۲۵ میلیمتر نیز وجود دارد که فقط در حجم پالت و در صورت سفارش ساخته میشود.
هر پالت ۱۶ میلیمتری ۳۱ برگ دارد.

این مقاله را هم بخوانید: فیمت ورق ام دی اف پاک چوب

دیگر عوامل تاثیرگذار به شرح زیر است:

روکش ام دی اف ایزوفام بر قیمت روز ورق ام دی اف ایزوفام موثر است

همان طور که می‌دانید ام دی اف ، از خرده های بسیار ریز چوب یا گرد چوب ساخته می شود و با چسب رزین به هم می‌چسبد و ورق ام دی اف را تشکیل می دهند. پس ورق او دی اف فقط از چسب و خرده های چوب تشکیل شده و قاعدتا مقامت کمی در برار رطوبت دارد. لازم است که برای مصرف در ساختمان خصوصا در آشپزخانه، حتما از ام دی اف روکش دار استفاده شود. کارخانه ایزوفام ورق ام دی اف را با روکش ملامینه و هایگلاس به بازار عرضه می‌کند، که قیمت هر کدام با دیگری متفاوت است.

قیمت ام دی اف ایزوفام

رنگ بندی و طرح های ام دی اف ایزوفام موثر در قیمت

طرح و رنگ ام دی اف ایزوفام بسیار متنوع بوده و شامل انواع ام دی اف مات و براق، صاف و برجسته می‌شود. که هرکدام از این طرح ها در رنگ های گوناگونی در بازار وجود دارد.

این مقاله را هم بخوانید: فیمت ورق ام دی اف 

قیمت روز ورق MDF ایزوفام

معمولا قیمت MDF ایزوفام بالاتر از بقیه ام دی اف های ساخت ایران است. قیمت ورق MDF ایزوفام تقریبا با قیمت ام دی اف های ساخت ترکیه برابر است. ام دی اف ایزوفام بسیار با کیفیت بوده و در رده بهترین برندهای ساخت ایران به حساب می آید. به دلیل تغییرات و نوسانات قیمتی که در بازار وجود دارد قیمت روز ورق MDF ایزوفام را به طور قطع و ثابت نمی‌توان معین کرد.