قیمت جک صندلی

قیمت جک صندلی

سلام؛ امروز قصد داریم در ارتباط با قیمت جک صندلی صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را در اختیار شما دوستان قرار دهیم. همانطور که می دانید جک صندلی یکی از مهمترین قطعاتی است که در صندلی های اداری مورد استفاده قرار می گیرد.

تعریف جک صندلی

جک صندلی قطعه ای مکانیکی است که صندلی اداری را از یک صندلی خشک و بی روح تبدیل به یک صندلی با کارایی فراوان می کند. قابلیت هایی نظیر بالا و پائین شدن و چرخش صندلی های گردان از ویژگی های این قطعه مکانیکی می باشد.

آنچه که ما از آن در کشورمان بعنوان جک صندلی یاد می کنیم در واقع همان اصطلاح استوانه گازی (Gas cylinder) یا فنر گازی (Gas spring) در خارج از ایران نامیده می شود.

انواع جک صندلی

سیستم جک صندلی

بین مکانیزم صندلی و پایه صندلی، جک صندلی قرار دارد.
از مهمترین وظایفی که جک صندلی دارد، وظیفه بالا و پائین آوردن نشیمنگاه صندلی است.

عملکرد جک ها به این شکل می باشند که با فشار وزن و یا نشستن بر روی صندلی، جک ها فشرده می شوند و در حین فشرده شدن گاز نیتروژن درون جک ها متراکم می شود. با رها شدن گاز نیتروژن فشرده شده، جک به حالت اولیه خود باز می گردد.

جک های صندلی اداری به علت پرس کارخانه ای قابل تعمیر نیستند و فقط باید آنها را تعویض کرد. تعویض جک صندلی به صرفه تر از تعمیر آن است زیرا قیمت جک صندلی خیلی بالا نیست و شاید در خیلی از موارد تعویض آن مقرون به صرفه تر از تعمیر آن باشد.

قدرت جک به عوامل مختلفی بستگی دارد و این قدرت برای جک ها مختلف می باشد اما مهمترین پارامتری که قدرت یک جک را تعیین می کند قطر لوله های داخلی آن می باشد که توان این جک ها معمولا بر حسب واحد نیوتن سنجیده می شود.

واردات جک صندلی

در حال حاضر هیچکدام از جک ها ساخت داخل کشور نیستند و تمام جک های صندلی وارداتی هستند. طبیعتا اگر این محصول ساخته کشور خودمان بود قیمت جک صندلی از چیزی که هم اکنون در بازار وجود دارد هم مناسب تر بود. هم اکنون نزدیک به ۹۰درصد جک هایی که در بازار ایران وجود دارد ساخته کشور چین می باشد که با درجه کیفی های مختلفی در بازار عرضه می شود. سایر جک هایی که در بازار وجود دارد جک های تایوانی بوده که کیفیت بالاتری دارند اما کمیاب هستند و به ندرت یافت می شوند.

آنچه که ما بعنوان جک صندلی در سانیتو عرضه می کنیم جک های چینی با کیفیت کلاس دو هستند.
شاید بپرسید کلاس دو؟ یعنی چی؟

قیمت جک صندلی

کلاس بندی جک صندلی

فارغ از اینکه جک ها ساخته کدام کشور می باشند، کلاس بندی ای برای جک ها وجود دارد که نشان دهنده کیفیت جک می باشد. جک ها در چهار کلاس یک، دو، سه و چهار یا (A,B,C,D) در بازار وجود دارند. کلاس یک جک ها پائین ترین کیفیت را دارد و کلاس چهار بالاترین کیفیت را به خود اختصاص داده است.

جک صندلی لنسر که ما ارائه می دهیم در اصل کلاس دو می باشد اما وزن، کیفیت و قدرت این جک، باعث شده که برخی ها آن را بعنوان کلاس سه هم معرفی کنند. جک صندلی لنسر با دو کیفیت در بازار موجود است. مدل ۷۰۰گرم و مدل ۸۶۶گرم.

جکی که در سانیتو به شما دوستان ارائه می دهیم وزن ۸۶۶گرم را داراست و همین موضوع است که باعث شده این جک را گاها بعنوان کلاس سه هم معرفی کنند. پس طبیعی است قیمت جک صندلی ۸۶۶گرم به نسبت جک های ۷۰۰گرم بالاتر باشد.

ما در مجموعه سانیتو تمام سعی خود را بر این گذاشته ایم که محصولاتی با کیفیت و مرغوب با قیمتی مناسب را به شما عزیزان ارائه کنیم و خدماتی مطلوب را برای شما فراهم آوریم.

در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوال و یا خرید می توانید به صفحه محصول جک صندلی مراجعه کنید و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید و یا اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما بگذارید تا همکاران ما در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار کنند.

فرم سفارش