قیمت ورق ام دی اف فرامید

قیمت ورق ام دی اف فرامید

قیمت ورق ام دی اف فرامید

قیمت ورق ام دی اف فرامید نیز مانند دیگر ورق های ام دی اف موجود در بازار به عوامل زیر بستگی دارد:
رنگ و طرح های متنوع ام دی اف فرامید که حتی طرح های آن در عمق برجستگی و مات بودن یا نبودن نیز متفاوت اند. ابعاد و ضخامت  ام دی اف در قیمت آن موثر است ، ضخامت : ۱۶  میلیمتر و ابعاد : ۲۸۰۰ * ۱۸۳۰ – ۲۸۰۰ *

این مقاله را هم بخوانید : قیمت ورق ام دی اف پاک چوب

شهرت فرامید به علت برجستگی های منحصر به فردی است که در طرح های آن دیده می‌شوند. و نیز برند فرامید به طور تخصصی در زمینه تولید ورق ام دی اف برجسته فعالیت می‌کند.
ام دی اف فرامید از روکش های ایتالیایی است با مغز ام دی اف واناچای تایوان. شرکت فرامید از روکش های ایتالیایی که دقیقاً کپی ورق هایکلیاف ساخت ایتالیا است ، استفاده می‌کند. خصوصیت ورق های کلیاف ایتالیایی، برجستگی روی سطح ورق و زیبایی قابل توجه آن است اما به دلیل قیمت بالای آن کمتر کسی حاضر و قادر به استفاده از آن است. در این بین شرکت فرامید توانست با به کاربردن این خصوصیات در ام دی اف های خود، سهم بزرگی از بازار را به خود اختصاص دهد.

این مقاله را هم بخوانید : قیمت ورق ام دی اف

ورق های سینکرونایز فرامید از جنس ورق های ملامینه ای هستند که در فرانید تولید آنها طرح کاغذ و برجستگی سطح، کاملا هماهنگ و منطبق با هم هستند.
ورق های فوق برجسته فرامید مانند چوب تولید می‌شوند و بسیار به چوب طبیعی شباهت دارد به طوری که به سختی می‌توان فرقی بین آنها قائل شد.

قیمت ورق ام دی اف فرامید

این مقاله را هم بخوانید : قیمت روز ورق MDF ایزوفام

مزایای ورق ام دی اف فرامید که آن را نسبت به چوب طبیعی ، بهتر کرده است، کدام اند؟

چوب طبیعی محدودیت در ابعاد دارد ولی ورق ام دی اف فرامید اینطور نیست.
تنوع رنگ های مختلف در فرامید که در چوب موجود نیست.
وزن ورق ام دی اف فرامید از چوب طبیعی مناسب تر است.
زیبایی، مشابهت به ورق کلیاف، قیمت ورق ام دی اف فرامید پایین تر از چوب طبیعی است.